ضمانت هفت روزه هربال ورژن

 

شما با اعتماد به ما و اولین خریدتان از فروشگاه هربال ورژن، وارد لیست مشتریان ما خواهید

شد و این سرآغاز ارتباطی طولانی خواهد بود.

 

 

با خرید از فروشگاه هربال ورژن ، فقط قیمت‌های موجود بر روی سایت که همان مبلغ درج شده روی محصولات و دمنوش های شرکت نیوشا هست را پرداخت می‌کنید .همچنین ملزم به پرداخت حق مشاوره در کنار محصول نخواهید بود و قیمت سایت (برای همه محصولات)، قیمت نهایی (قیمت آخر) می‌باشد.

البته ممکن است باتوجه به محل خریدار، هزینه‌ی حمل به مبلغ خرید شما افزوده شود.

 

 

مطالب فوق پیش نیازی بود برای دادن این ضمانت به شما:

ضمانت برگشت 100 % پول پرداختی توسط شما و پس گرفتن محصول تا 7 روز پس از خرید

(7 روز از زمان رسیدن محصول به دست خریدار)

 

با شرایط زیر:

  • مشخصات ذکر شده برای هر محصول در سایت هربال ورژن ، با مشخصات واقعی آن همخوانی نداشته باشد. (عودت بدون هرگونه شرایط و کسر هر نوع مبلغ)

  • محصول با قیمتی  بالاتر از قیمت روی بسته محصولات، عرضه شده باشد.  (عودت بدون کسر هر نوع مبلغ - دارای شرایط ذیل)

  • در صورت ادعای هربال ورژن به اصل و اورجینال بودن محصول، ​محصول اصل نباشد. (عودت بدون هرگونه شرایط و کسر هر نوع مبلغ)

  • چنانچه بعد از خرید آنلاین، به هر دلیل از خرید خود پشیمان شدید: (عودت ممکن است با کسر مبلغ حمل باشد - دارای شرایط ذیل)

  • می بایست قبل از آنکه کالا توسط هربال ورژن برای شما ارسال شود، به واحد پشتیبانی با شماره تلفن 09138138818 اطلاع دهید تا کالا ارسال نشود. چنانچه بعد از رسیدن کالا به دستتان، خواستار عودت آن باشید، بلافاصله پس از دریافت کالا می بایست به واحد پشتیبانی هربال ورژن اطلاع دهید. فقط کالاهایی قابل ارجاع هستند که بسته بندی آنها باز نشده باشد و هیچ گونه نوشته و برچسبی نیز روی بسته بندی درج نکرده باشید. کالاهای سالم فقط در صورت باز نشدن بسته بندی اصلی آنها، امکان عودت دارند.

  • هزینه های ارسال اولیه کالا برای خریدار و همچنین هزینه ی عودت توسط خریدار، به عهده ی خریدار خواهد بود. هربال ورژن همیشه مبلغی کمتر از مبلغ واقعی هزینه ی حمل را برای ارسال کالا برای مشتریانش در نظر می گیرد و هنگام عودت محصول تحت شرایط این بند، هزینه ی واقعی (طبق اسناد و فاکتورهای معتبر و رسمی دریافتی از پیک یا پست) که هربال ورژن برای حمل پرداخت کرده است را از مبلغ فاکتور کسر کرده و مابقی را عودت می دهد.

  • امکان عودت وجه تنها به حسابی که از آن حساب کالا خریداری شده است وجود دارد و هربال ورژن از واریز وجه به حساب شخص دیگر یا شماره حساب دیگر معذور است.