سلام

حضور شما را در هربال ورژن گرامی می‌داریم

هربال ورژن چند سال است که فعالیت می‌کند؟

شروع فعالیت تیم هربال ورژن از سال 1396 می‌باشد.که فعالیت خود را بیشتر در زمینه حضوری و فیس تو فیس انجام میداد و در حال حاضر از ابتدای سال 1399 فعالیت خود را در بستر اینترنت و مجازی آغاز کرده .جهت مشاهده‌ی فعالیت های  تیم هربال ورژن ، به صفحه‌ی درباره ما مراجعه فرمایید.

زمان ارسال سفارش‌ها به چه صورت است؟

سعی ما در هربال ورژن بر این است که سفارشات شما عزیزان در سریع‌ترین زمان ممکن به دست شما برسد.

حمل و نقل سفارشات نیوشانیک و سایت هربال ورژن توسط شرکت ندکس انجام می شود. ندکس، یکی دیگر از زیرمجموعه های شرکت نیوشاداریان است که به بسیاری از فروشگاه های اینترنتی، شرکت ها وافرادی که درزمینه تجارت های آنلاین فعالیت دارند، خدمات لجستیک مختلف و متنوعی مانند جمع آوری مرسولات، تحویل مرسولات، تسویه سفارشات و ... ارائه می دهد.

با توجه به اینکه نیوشانیک و ندکس هر دو عضو یک خانواده هستند، عملیات ارسال و تحویل مرسولات نیوشانیک در سریع ترین زمان ممکن و با کمترین هزینه توسط ندکس انجام می پذیرد. به جرأت می توان ادعا کرد که مجموعه نیوشا تنها شرکت فعال در کشور است که از واسطه های حمل و نقل (مانند پست جمهوری اسلامی یا شرکت های پست خصوصی) بی نیاز است و با برخورداری از امکانات گسترده توزیع سراسری، کلیه عملیات ارسال و تحویل سفارشات و مرسولات را مستقیم و بلاواسطه با استفاده از نیروها و امکانات متعلق به خود انجام می دهد. این استقلال و عدم وابستگی، کمک فراوانی به افزایش و ارتقاء کیفیت خدمات ما کرده است.

روش‌های پرداخت به چه صورت است؟

وجه تمام سفارشات ثبت شده در هربال ورژن به صورت آنلاین از طریق درگاه های به پرداخت بانک ملت می‌شود. فعلا با توجه به حجم بالای سفارشات متاسفانه امکان پرداخت در محل وجود ندارد.

>>>>  دلایل اعتماد به هربال ورژن چیست؟

مواردی مثل نماد اعتماد الکترونیکی،نشان ملی ثبت(رسانه های دیجیتال) ، ضمانت هفت روز برگشت وجه، آدرس و تلفن دفتر  (تماس با ما)، تاریخچه فعالیت را به صورت شفاف و صادقانه بر روی سایت قرارداده‌ایم.

با این حال، شما موارد دیگری لازم دارید تا پی به اعتبار و قابل اعتماد بودن تیم هربال ورژن ببرید؟ آن موارد را با ما در میان بگذارید تا ما تلاش کنیم اعتماد شما نیز جلب شود.