چیزی که در مورد تناسب اندام واضحه اینه که ما به دلیل ذخیره چربی در قسمت هایی از بدنمان، تناسب انداممان را از دست می دهیم.

🔶کارگاه تناسب اندام(کاهش وزن)

چیزی که در مورد تناسب اندام واضحه اینه که ما به دلیل ذخیره چربی در قسمت هایی از بدنمان، تناسب انداممان را از دست می دهیم.

این ذخیره چربی به چه دلیل است؟

ما دو موضوع در بدنمان داریم:

 1. کالری ورودی که از طریق خوردن و نوشیدن وارد بدنمان می شود
 2. و کالری که در بدن ما می سوزد.

ولی متاسفانه امروزه بخاطر زندگی ماشینی و بی تحرکی کالری که وارد بدنمان می شود بیشتر از کالریست که می سوزانیم

پشت میز نشستن، با وسایل نقلیه جابه جا شدن، و... باعث می شود کالری سوخته شده کمتر باشد.

وقتی کالری وارد بدن می شود به صورت قند آزاد می شود و اگر نسوزد، بدن این قند را در سلول های چربی به صورت چربی ذخیره میکند.

تمام شیوه های لاغری که مرسوم است یا برای کاهش کالری ورودی به بدن یا افزایش سوخت و ساز بدن.

 • کسانی که ورزش های سنگین میکنند می خواهند کالری بیشتری بسوزانند.
 • رژیم های غذایی جلوگیری از ورود کالری به بدن هستند.
 • جراحی هایی که روی شکم انجام می شود برای کاهش کالری ورودیست و خیلی راه های دیگر.

البته هرکدام از ما که تناسب اندام ندادیم قطعا حال و حوصله و اراده رژیم های غذایی یا ورزش را نداشتیم چون اگر داشتیم قطعا از تناسب اندام خوبی برخوردار بودیم.

برای همینه که اکثر کسانی که دنبال رژیم و ورزش می روند، دقیقا همانجایی که باید نتیجه بگیرند رهایش می کنند.

 

شیوه ای که ما به شما توصیه میکنیم؛

 1. یکی از موثرترین،
 2. کم هزینه ترین
 3. کم دردسر ترین شیوه هاست؛

 

🔸رژیم دمنوش های گیاهی

ما در این روش با دو دمنوش و دو ماده اصلی سر و کار داریم؛

پایه اصلی لاغری و تناسب اندام در پکیج ما کافئین است.کافئین بهترین چربی سوز در طبیعیت است. که حتما دیده اید که مربیان ورزش برای چربی سوزی بیشتر یه شات قهوه تلخ قبل از ورزش توصیه میکنند.

دلیلش چیه؟

 کافئین زیاد

وقتی کافئین وارد خون می شود، اپی نفرین خون بالا می رود.اپی نفرین به سلول های چربی دستور می دهد که چربی های ذخیره را به قند تبدیل کند تا بسوزند.

اگر دقت کرده باشید امروز چای سبز خیلی بیشتر از قهوه برای تناسب اندام استفاده می شود با اینکه کافئین قهوه ۳ برابر بیشتر از چای سبز است.

دلیلش را توضیح میدهیم؛

اپی نفرین وقتی در خون بالا می رود یک آنزیمی در بدن ترشح میشود و از فعالیت اپی نفرین جلوگیری میکند. بنابراین چربی سوزی به نهایت فعالیت خودش نمی رسد.

اما در چای سبز علاوه بر کافئین، آنتی اکسیدانی وجود دارد، به اسم EGCG (مخفف اپی گالو کاتچین گالات) که یک آنتی اکسیدان بسیار قویست که باعث جلوگیری از سرطان ، پیری زودرس و سفیدی زودرس مو و تاثیرات دیگری می شود که در کارگاه پوست بیشتر به آنها اشاره می کنیم.

این آنتی اکسیدان در روند چربی سوزی، از عملکرد آنزیم بدن جلوگیری کرده و اپی نفرین به نهایت فعالیت خودش در چربی سوزی می رسد.

 

🔸سوالی که پیش می آید اینست؟؟

با چای سبز چربی را به قند تبدیل کردیم ،حال اگر دوباره نسوزد که به چربی تبدیل می شود.

دمنوش دیگری که ما در این پکیج داریم

میوه بسیار خوش طعم و عطر و پر خواص تمشک آبی یا بلوبری است.

این میوه سرشار از نمک منگنز است که نمک منگنز اجازه تبدیل شدن قند به چربی را نمی دهد و قند را می سوزاند.

مهارت این دمنوش در چربی سوزی در چربی های شکم و پهلو می باشد.

پکیج کاهش وزن ما که تا الان هم نتایج بسیار خوبی از آن گرفتیم از ۳ وعده دمنوش چای سبز و دو وعده تمشک آبی تشکیل شده ، ولی نکته ای که قابل ذکر است.

فیزیولوژی بدن و بیماری و مشکلات افراد با هم متفاوت است

👈به همین دلیل مرحله اول مشاوره فردیست

که باید؛

👈کاملا صادقانه

با مشاور خود صحبت کنید که پک مناسب برای شما بسته شود.

کمپانی نیوشا گیاهانی را با چای سبز مخلوط کرده که هم از نظر طعم و هم از نظر تاثیر گذاری بیشتر، موثر باشد و مشکلات بیشتری از افراد را پوشش دهد.

 • مثلا چای سبز لیمویی برای عزیزانی که اشتهای کاذب و ریزه خواری شدید دارند توصیه می شود.
 • برای دوستانی که از مشکل قند خون رنج میبرد چای سبز و گزنه و برگ زیتون بسیار موثر است.
 • دوستانی که از نفخ و ورم معده اذیت می شوند چای بسیار عالی چای سبز و نعناع فلفلی استفاده میکنند.

 

و نکته ای که خیلی حائز اهمیت است؛

مساله استرس و مشکلات اعصاب است که روند لاغری را کند میکند،که دمنوش چای سبز و به لیمو یا چای سبز و بهارنارنج را به آنها توصیه میکنیم.

یعنی به صورت کلی شما پک لاغری را تهیه میکنید در کنار اینکه بسیاری از مشکلات دیگر شما هم بهبود پیدا می کنند.

به دلیل اینکه دمنوش هایی که در پک لاغری با توجه به مشخصات فردی ارائه می شود بسیار متنوع هستند و نحوه استفاده آنها برای افراد متفاوت است از معرفی بقیه دمنوش ها در اینجا خودداری می کنیم.

 

سوالات متداول:

 

آیا دمنوش لاغری نیوشا باعث کاهش وزن می شود؟

دمنوش لاغری یکی از موثر ترین نوشیدنی ها و دمنوش هاییست که می توانید از آن در جهت لاغری و رسیدن به وزن و اندام مورد نظرتان بهره ببرید. با پیشرفت سریع تکنولوژی و استفاده از ماشین ها دستگاه های مختلف برای انجام کارهای روزمره ای که پیش از آن کاملا به صورت یدی انجام می شدند، افراد با انواع مشکلات افزایش وزن و عدم تناسب رو به رو شده اند. همچنین افزایش مشاغل کارمندی و نشستن بیش از حد پشت میز و نداشتن تحرک هم مزید بر علت شده است تا افراد برای لاغری و تناسب اندام به استفاده از قرص شیمیایی و دمنوش لاغری روی بیاورند. در این بین بسیاری از افراد به دلیل نداشتن اطلاعات کافی، از انواع و اقسام قرص های لاغری شیمیایی برای کاهش وزن و رسیدن به اندام ایده آل استفاده می کنند که این قرص های شیمیایی می توانند عوارض بسیار خطرناکی برای سلامت بدن شما داشته باشند. گاهی این عوارض خود را به سرعت نشان می دهند و شما با مشاهده ی این علائم می توانید به سرعت به مصرف آن خاتمه دهید و در خیلی از موارد ممکن است بعد از ماه ها این عوارض آشکار شوند و شما را به دردسر بیندازند؛ حال آنکه با مصرف درست دمنوش لاغری شما نیازی به استفاده از قرص های شیمیایی نخواهید داشت.

کاربرد های متنوع دمنوش لاغری

دمنوش لاغری بسته به نوع گیاهی که در آن به کار رفته است، تاثیرات مختلفی را بر بدن شما و سوخت و ساز آن می گذارد. برای مثال بعضی از دمنوش ها باعث کاهش اشتها در فرد می شوند و فرد در هر وعده ی غذایی برای سیر شدن به کالری و مواد غذایی کمتری نیاز دارد. بعضی از دمنوش ها باعث افزایش متابولیسم و سوخت و ساز بدن می شوند و از این طریق چربی های اضافی موجود در بدن شما را کاهش می دهند. دسته ی دیگر دمنوش لاغری به شما کمک می کند تا در طول روز ریزه خواری های شما که یکی از دلایل مهم چاقی است، کمتر شود.
مواردی که در بالا به آن ها اشاره شد تنها بخشی از کاربرد های متنوع دمنوش لاغری است. با مصرف روزانه و مداوم چند فنجان از دمنوش لاغری نیوشا، علاوه بر اینکه بدون رژیم های سنگین و استفاده از قرص های شیمیایی خطرناک به وزن و اندام ایده آل خود می رسید، خطر مبتلا شدن به بسیاری از بیماری ها مانند قند خون، بیماری های قلبی و بیماری های کبدی را کاهش می دهید و سلامتی خود را تضمین می کنید.

 

سوالات متداول:

آیا دمنوش لاغری به تنهایی می تواند ضامن لاغری شما باشد؟

دمنوش لاغری می تواند در سوزاندن چربی های دور شکم و پهلو شما را یاری دهد. البته این نوع دمنوش ها برای سوزاندن چربی های موجود در دیگر اندام های بدن هم به شما کمک می کنند اما تاثیر آن ها بر روی شکم و پهلو بیشتر است. به دلایل مختلفی ممکن است که چربی های شکم شما افزایش پیدا کرده و اصطلاحا شکمتان بزرگ و چاق شود.

انواع دمنوش لاغری شکم می تواند به رفع این مشکل کمک کند.

شاید شنیده باشید که بسیاری از افراد مستعد چاقی شکم و پهلو هستند؛ این مطلب تا حدودی درست است. مشکلات ژنتیکی یکی از دلایل اصلی چاقی شکم و پهلو است. در این افراد معمولا مصرف بیش از حد مواد غذایی چرب، باعث چاق شدن یکسان اندامشان نمی شود و این چاقی در شکم و پهلو شدید تر از دیگر اندام است. استفاده از انواع مختلف دمنوش لاغری شکم، می تواند به شما در رفع این مشکل کمک کند.

 

نقش دمنوشهای لاغری در چربی سوزی:

استفاده از دمنوشهای لاغری به تنهایی نمی تواند ضامن لاغری شما باشد. برای این منظور در کنار استفاده از دمنوش های مناسب، باید از رژیم غذایی و یک سبک زندگی سالم پیروی کنید.
دمنوش دارچین ، چای بلوبری یا همان تمشک آبی ، دمنوش چای ترش ، ریزمیوه های قرمز ، و انواع چای سبز هاالبته با توجه به سیستم بدنی افراد از جمله دمنوش هایی هستند که می توانند با افزایش متابولیسم بدن و همچنین افزایش میزان مدفوع و ادرار، به سوزاندن چربی های دور شکمتان کمک کند.قبل از استفاده هر کدام از دمنوش هایی که به تناسب اندام شما کمک می کند، بهتر است از یک فرد متخصص در زمینه ی گیاهان دارویی کمک بگیرید تا از میزان و دفعات مصرف دمنوش های لاغری شکم در طول روز مطلع شوید. که تیم سلامت هربال ورژن با تخصص و رزومه کاری فوق العاده قوی در این امر شما را راهنمایی و برای اطمینان شما عزیزان ضمانت 7 روزه پکیج های سلامتی وچه پرداختی در نظر گرفته اند،تا با خیال راحت تر نسبت به مشاوره و خرید اقدام فرمائید.

 

دمنوش لاغری نیوشا:

دمنوش لاغری نیوشا بدون شک یکی از با کیفیت ترین و پر طرفدار ترین دمنوش های لاغری در بین مصرف کنندگان این نوع دمنوش ها است. بسیاری از افراد فکر می کنند که دم کردن یا گرفتن عصاره ی دمنوش کار سختی است و برای این کار حتما باید در منزل باشند و زمان کافی در اختیار داشته باشند. حال آنکه دمنوش لاغری نیوشا به صورت تی بگ است و شما چه در منزل و چه در محل کار باشید، برای لاغر شدن و رسیدن به تناسب اندام تنها به یک فنجان آب جوش نیاز دارید تا تی بگ را درون آن بگذارید و بعد از چند دقیقه آن را میل کنید.

بسیاری از افراد بر این باورند که استفاده از دمنوش های گیاهی تاثیر چندانی در چربی سوزی و رسیدن به اندام ایده آل ندارد و قرص های شیمیایی را موثر تر می دانند. این در حالی است که تمام قرص های شیمیایی اثرات جانبی خطرناکی بر بدن دارند و این اثرات در هنگام مصرف دارو های شیمیایی  و یا مدتی پس از پایان مصرف خود را آشکار می کنند.

تمام افرادی که به طور منظم ، مداوم و با گرفتن مشورت از مشاورین متخصص تیم سلامت هربال ورژن از دمنوش لاغری نیوشا استفاده کرده اند ، پس از مدتی به قدرت چربی سوزی، افزایش سوخت و ساز و به کاهش اشتهای این دمنوش ها پی برده اند.

 

ویژگی های دمنوش لاغری نیوشا:

استفاده از دمنوش لاغری به طور قطع به شما کمک می کند تا به وزن ایده آل خود برسید؛ اما این را نیز به خاطر داشته باشید که استفاده ی بیش از حد از محصولی می تواند به سلامت بدن شما آسیب بزند. بنابراین بهتر است برای لاغری از پک های لاغری نیوشا که توسط کارشناسان لاغری و تغذیه مهیا شده اند استفاده کنید و یا با گرفتن مشاوره ی تخصصی از مشاورین تیم سلامت هربال ورژن ، دمنوش لاغری مناسب خود را خریداری کنید.

پکیج های لاغری نیوشا از قرار گرفتن چندین دمنوش در کنار هم تشکیل می شوند که با تغییر متابولیسم بدن باعث چربی سوزی و کاهش وزن می شوند. همچنین این پکیج ها شامل دوره های40 ،60 ،80 و 120 روزه می باشند. پس از یک دوره مصرف هر کدام از این پکیج ها، برای کاهش بیشتر وزن می توانید پکیج خود را مجددا خریداری کرده یا با گرفتن مشاوره ی رایگان از مشاورین تیم سلامت هربال ورژن از پکیج جدیدی استفاده کنید. کاهش وزنی که توسط دمنوش لاغری نیوشا به دست می آید برگشت پذیر نیست و با رعایت یک سری از نکات کلی تغذیه می توانید به راحتی در وزن جدیدتان باقی بمانید.

 

فرآیند کاهش وزن با دمنوش های لاغری نیوشا:

لاغری با دمنوش یک فرآیند که در طول زمان موجب کاهش اشتها و متابولیسم بدن و در نهایت چربی سوزی میشه . دمنوش هایی که در پکیج لاغری قرار میگیرن در ابتدا مصرف موجب کاهش اشتها میشن و بعد از کاهش اشتها موجب کم خوردن و کوچک شدن حجم معده میشه بعد بدن از درون آماده لاغری میشه که این حالت خودشو با کاهش سایز نشون میده بعد از کاهش سایز با چربی سوزی که انجام میشه بدن روی روندکاهش وزن قرار میگیره و کیلو های اضافه کم میشه این مراحل در بدن افراد مختلف با توجه به شرایط جسمانی و میزان اضافه وزنشون و بی ام ای بدن و نوع بافت چربی و نظم در مصرف دمنوش ها متفاوته.

 

میزان کاهش وزن پک های لاغری نیوشا:

 • پک 40 روزه لاغری: 3 الی7 کیلو همراه با کاهش سایز
 • پک 60 روزه لاغری: 3 الی 7 کیلو همراه با کاهش سایز
 • پک 80 روزه لاغری: 3 الی 7 کیلو همراه با کاهش سایز
 • پک 100 روزه لاغری 12 الی 15 کیلو همراه با کاهش سایز
 • پک 120 روزه لاغری 14 الی 18 کیلو همراه با کاهش سایز
 • پک 140 روزه لاغری 17 الی 20 کیلو همراه با کاهش سایز
 • پک 160 روزه لاغری 21 الی 25 کیلو همراه با کاهش سایز
 • پک 180 روزه لاغری 24 الی 27 کیلو همراه با کاهش سایز
 • پک 200 روزه لاغری 27 الی 31 کیلو همراه با کاهش سایز

دمنوش هایی مانند کرن بری،بلوبری کرن بری و میکس بری سرشار از منگنز مخصوصا بلوبری که وقتی به بدن می رسند باعث متلاشی شدن بافت چربی می شوند و تبدیل به قند مفید در بدن باعث افزایش متابولیسم و سوخت و ساز بدن می شود وقتی متابولیسم بالا میره قندهای مفید بدن می سوزند که باعث کاهش قند خون می شوند که وقتی افت میکنه ضعف کاذب به دست میده که با خوردن مواد فیبردار برطرف می شود.

توجه:مواد فیبرداری مانند کاهو،سیب،هویج،سبزیجات و … ضعف کاذب رو از بین می برند.

 

بطور خلاصه مکانیزم عملکرد پکیج کاهش وزن:

 1. افزایش متابولیسم
 2. کاهش اشتها و ریزه خواری بین وعده های غذایی
 3. از بین رفتن چربی های شکم و پهلو
 4. کاهش سلولیت شکم و پهلو