استفاده از دمنوش‌های گیاهی برای سلامتی، از گذشته تا امروز مورد توجه و استفاده بسیاری از اشخاص بوده و اکنون دمنوش‌های گیاهی یکی از بهترین و طبیعی‌ترین روش‌های کاهش وزن است.

برای کاهش وزن به صورت پکیج در دوره های ۴۰ روزه، ۶۰ روزه و ۸۰ روزه با عنوان پک لاغری نیوشا ارائه می شود؛ برای تهیه دمنوش لاغری نیوشا ابتدا فرد توسط مشاور سلامت نیوشا در وب‌سایت مشاوره و فروش محصولات نیوشا (وب سایت هربال ورژن) مشاوره شده و از چند نوع دمنوش گیاهی مناسب برای لاغری و کاهش وزن موجود در محصولات نیوشا، عموماً ۶ الی ۸ نوع دمنوش نیوشا با توجه به پاسخی که به سوالات مشاوره داده می شود، انتخاب شده و مناسب ترین و بهترین پک لاغری نیوشا به وی ارائه می‌شود.

میزان کاهش وزن در پک لاغری نیوشا برای یک دوره ۴۰ روزه، به صورت میانگین در محدوده ۳ تا ۸ کیلو است. حداقل دوره مصرف پکیج لاغری نیوشا برای رسیدن به نتیجه مطلوب به‌صورت دوره ۴۰ روزه بوده، زیرا با توجه به بررسی‌های انجام گرفته، عموماً در ۲۰ روز اول بدن خود را با دمنوش گیاهی نیوشا سازگار کرده و در ۲۰ روز بعد شروع به کاهش وزن و کاهش سایز طبیعی می‌کند.

دمنوش نیوشا کاملا گیاهی بوده و فاقد هرگونه ناخالصی است. با توجه به اینکه محصولات نیوشا برگرفته از طبیعت هستند، نه تنها هیچگونه عوارضی ندارند بلکه به بهبود و رفع بسیاری از مشکلات و بیماری های دیگر نیز کمک شایانی می‌کنند. روش لاغری دمنوش‌های نیوشا، بالا بردن سوخت و ساز (متابولیسم) بدن، کاهش اشتها، چربی سوزی و در نهایت کاهش سایز و کاهش وزن می باشد. نوشیدنی‌های سلامت نیوشا، انتخابی فوق العاده برای یک سبک زندگی سالم و ایده آل و دوری از هر گونه بیماری ناشی از اضافه وزن برای شما است.

محصولات تولیدی نیوشا گستره وسیعی از انواع چای‌های سبز و سیاه مخلوط با ادویه‌ها و گیاهان طبیعی، دمنوش‌های گیاهی و همچنین پودرهای قهوه است که با برند تجاری «نیوشا» تولید می‌شوند. 

مفتخریم به اطلاع مصرف کنندگان محصولات نیوشا برسانیم که شرکت تولیدی هربال ورژن، پس از تلاش و پی‌گیری‌های مستمر و آموزش مهارت ‌های لازم به اعضاء، همزمان گواهینامه‌های بین المللی استاندارد سیستم مدیریت کیفیت (ISO ۹۰۰۱:۲۰۱۵)، استاندارد سیستم مدیریت ایمنی مواد غذایی(ISO ۲۲۰۰۰:۲۰۰۵)  و استاندارد HACCP را از شرکت TUV NORD آلمان، به عنوان مرجع معتبر و شناخته شده ارزیابی و صدور این گواهینامه ها، دریافت کرده است.

گواهینامه های اخذ شده توسط شرکت هربال ورژن، توسط مرکز ملی تأیید صلاحیت ایران (NACI) و DAkkS آلمان در سطح بین المللی اعتباردهی شده است. لازم به ذکر است اعتبار تمامی گواهینامه‌های کسب شده از سایت های این مراجع قابل پیگیری است.

نیوشا، هم اکنون دارای بیش از ۵۰ محصول متنوع در حوزه‌های دمنوش، مخلوط‌های چای سبز، مخلوط‌های چای سیاه، چای‌های خالص و پودرهای قهوه و شکلات فوری است. پک‌های نیوشا که پس از مشاوره ارائه می‌شود، شامل چند نوع از محصولات مختلف نیوشا برای استفاده در طی روز بوده و به ۳ دسته اصلی لاغری، سلامتی و پذیرایی تقسیم می‌شوند.

مجموعه هربال ورژن، به عنوان مشاور و نماینده رسمی محصولات نیوشا، جهت تهیه محصولات و پک‌های نیوشا، در خدمت شماست.

آشنایی بیشتر با محصولات نیوشا:

دارای علامت سیب سلامت و مجوز سازمان غذا و دارو (زیر نظر وزارت بهداشت)

دارای علامت استاندارد ایران (برای چای ها و مخلوط چای ها)

دارای گواهینامه‌های بین المللی استاندارد سیستم مدیریت کیفیت، استاندارد سیستم مدیریت ایمنی مواد غذایی و استاندارد HACCP از شرکت TUV NORD آلمان

از خاک تا خانه؛ فرآیند اختصاصی و صفر تا صد تولید تا پخش محصولات

کارخانه اختصاصی و مدرن فرآوری و بسته بندی در تهران (شهرک صنعتی نصیر آباد)

مزرعه اختصاصی و مدرن چای در گیلان (فومن)

مکانیسم دمنوش های نیوشا:

مکانیسم لاغری نیوشا باعث می شود تا بدن شما علاوه بر کاهش وزن، عملکرد منظمی در سیستم های مختلف بدن داشته و در نتیجه در کنار لاغری و کاهش وزن، بدنی سالم و با نشاط داشته باشید.

مزایا و خواص دمنوش های نیوشا (علاوه بر لاغری و کاهش وزن):

بهره مندی از خواص بالای گیاهان دارویی

ایجاد آرامش و رفع استرس های ناشی از فعالیت های روزمره

پاکسازی کبد چرب و یا پیشگیری از کبد چرب

پاکسازی و شفاف سازی پوست

تقویت مو و ناخن

رفع یا پیشگیری از کم خونی

رفع یا پیشگیری از چربی خون

افزایش میل جنسی

کنترل فشار خون

بهبود عملکرد دستگاه گوارش

پیشگیری از بسیاری از بیماری ها و مشکلات رایج

و چندین و چند مزایا و خاصیت دیگر...