مقررات فروش اینترنتی هربال ورژن

تایید و پرداخت فاکتور توسط خریدار به منزله تایید تمامی موارد در بخش مقررات سایت هربال ورژن می باشد.

1.هربال ورژن موظف است کالایی مطابق با مشخصات درج شده در سایت که خریدار آن را انتخاب کرده و سفارش داده است را برای او ارسال کند.

2.قیمت تمامی كالاها در سایت مشخص است و هیچ هزینه‌ای بجز هزینه حمل (در مواقعی که هربال ورژن ارسال رایگان ندارد) به آن اضافه نخواهد شد.

3.در صورت پرداخت بوسیله كارت و یا واریز به حساب، باید شماره فیش بانكی و یا چهار رقم آخر کارت بانکی به همراه نام صاحب حساب و زمان دقیق پرداخت را در قسمت مربوطه ثبت نمایید، پس از ثبت مشخصات پرداخت، این مشخصات توسط هربال ورژن كنترل شده و تایید پرداخت به اطلاع شما خواهد رسید. ضمنا مرحله تایید پرداخت برای پرداخت‌های کارت به کارت و یا واریز به حساب تنها در روزهای کاری ممکن می‌باشد.

4.تایید و پرداخت فاكتور توسط شما به منزله تایید تمامی موارد در بخش مقررات سایت هربال ورژن می‌باشد.

5.مسئولیت تمامی كالاها در هنگام ارسال بر عهده‌ی شركت‌ندکس می‌باشد هربال ورژن نیز پیگیر درخواست‌های مشتری از شرکت حمل‌کننده خواهد بود.

6.در هنگام دریافت سفارش خریدار موظف به کنترل بسته‌بندی سفارش می‌باشد تا در صورتیکه نقصی در بسته و یا محتوای آن در اثر حمل پیش آمده باشد آن را در حضور مامور شرکت ندکس به‌صورت رسمی صورت جلسه کرده و از دریافت کالا خودداری نماید و مراتب حداکثر ظرف 24 ساعت به هربال ورژن اطلاع داده شود تا هربال ورژن بتواند پیگیری‌های لازم را انجام دهد.

7.کالایی که دارای اشکال می‌باشد (و در مفاد شرایط ضمانت هفت روزه هربال ورژن قرار گرفته باشد) پس از برگشت به هربال ورژن مورد بررسی قرار می‌گیرد و درصورت تایید اشکال توسط کارشناسان هربال ورژن کالای جایگزین برای خریدار ارسال شده و یا وجه آن ظرف یک روز کاری به حساب خریدار عودت داده می شود.

8.در صورت انصراف از خرید در شرایطی که کالا کاملا پلمپ باشد و مورد استفاده قرار نگرفته باشد خریدار می‌تواند آن را تا یک روز کاری پس از دریافت کالا به آدرس هربال ورژن عودت داده و وجه آن‌را پس از کسر هزینه ارسال دریافت نماید. ضمنا هزینه عودت کالا به  هربال ورژن در صورت انصراف خریدار از خرید بر عهده خریدار می‌باشد.

9.در صورت وجود اشکال و یا انصراف خریدار برای عودت کالا خریدار موظف است کالا را همراه با همه لوازم به درستی بسته‌بندی کرده و آن را بیمه حمل نموده و به آدرس هربال ورژن ارسال نماید؛ در صورت آسیب رسیدن به کالا در حین حمل در صورتیکه کالا بیمه نشده باشد و به درستی بسته بندی نشده باشد مسئولیت آن بر عهده خریدار است.

10.امکان عودت وجه تنها به حسابی که از آن حساب کالا خریداری شده است وجود دارد و هربال ورژن از واریز وجه به حساب شخص دیگر یا شماره حساب دیگر معذور است.